sâmbătă, 7 februarie 2015

Asemenea stropului de apa intr-o ploaie de primavara, asa suntem fiecare in aceasta comunitate .Unii fac partea din ea si nu sunt vazuti iar altii fac parte din ea si sunt supra apreciati pentru diferite lucruri , chiar si pentru " scandal " .
 
Buna !
Ma numesc Valentina ,si as vrea ca in " Jurnalul " , un blog destinat cautarii solutiilor , sa putem dezbate lucruri care va sunt dragi , sa povestim "visele".Diferenta de varsta nu isi are locul, indiferent ca aveti varsta de 10 ani sau varsta de 60 de ani .
Va astept cu mult drag sa vorbim despre ceea ce va apasa .